Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

TMR s.r.o.
Mniší 160
Kopřivnice
tel: +420 602 725 634
shop(a)racny.cz

Články

arr3Ráčny patentované konstrukce DUAL 80™ jedná se o americký patent značky Snap-on sílu přenáší 7 zubů najednou, což zajišťuje vysokou... arr3Specifikace FODPrevence proti poškození jiných předmětů (FOD) díky bezšroubové konstrukci (drobné součástky nelze... arr3Vyvinuta podle vědeckého procesu ERGO™ Ruční nástroje řady ERGO™ od značky Bahco byly vyvinuty tak, aby perfektně odpovídaly lidské...

Vyvinuta podle vědeckého procesu ERGO™

Ruční nástroje řady ERGO™ od značky Bahco byly vyvinuty tak, aby perfektně odpovídaly lidské anatomii a vyhovovaly požadavkům každého pohybu lidské ruky. Řada ERGO™ chrání 42 různých svalů v ruce nutných pro pevný úchop, pomáhá předcházet onemocněním a, co je nejdůležitější, usnadňuje náročnou práci.

ERGONOMIE: KLÍČ K INOVACÍMERGO™ V PRAXI

Ergonomie je věda, která optimalizuje činnost člověka. S ergonomickými nástroji se lépe pracuje – jsou totiž navrženy tak, aby perfektně padly do ruky.

Rukojeti nástrojů řady ERGO™ od značky Bahco rukám poskytují dokonalou zpětnou vazbu. Ta je základem pro jistotu a preciznost při ovládání nástroje a umožní vám dosáhnout nejlepších výsledků. 

OCHRANA PRO RUCE 

Při náročnější práci může špatné vybavení vést k bolestem svalů, kostí či kloubů. Naše nástroje riziko vzniku těchto problémů snižují, a to bez kompromisů ohledně výkonu nebo životnosti nástroje.Vyvinuta podle vědeckého procesu ERGO™