Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

TMR s.r.o.
Mniší 160
Kopřivnice
tel: +420 602 725 634
shop(a)racny.cz

Články

arr3Ráčny patentované konstrukce DUAL 80™ jedná se o americký patent značky Snap-on sílu přenáší 7 zubů najednou, což zajišťuje vysokou... arr3Specifikace FODPrevence proti poškození jiných předmětů (FOD) díky bezšroubové konstrukci (drobné součástky nelze... arr3Vyvinuta podle vědeckého procesu ERGO™ Ruční nástroje řady ERGO™ od značky Bahco byly vyvinuty tak, aby perfektně odpovídaly lidské...

Vyvinuta podle vědeckého procesu ERGO™

Ruční nástroje řady ERGO™ od značky Bahco byly vyvinuty tak, aby perfektně odpovídaly lidské anatomii a vyhovovaly požadavkům každého pohybu lidské ruky. Řada ERGO™ chrání 42 různých svalů v ruce nutných pro pevný úchop, pomáhá předcházet onemocněním a, co je nejdůležitější, usnadňuje náročnou práci.

ERGONOMIE: KLÍČ K INOVACÍMERGO™ V PRAXI

Ergonomie je věda, která optimalizuje činnost člověka. S ergonomickými nástroji se lépe pracuje – jsou totiž navrženy tak, aby perfektně padly do ruky.

Rukojeti nástrojů řady ERGO™ od značky Bahco rukám poskytují dokonalou zpětnou vazbu. Ta je základem pro jistotu a preciznost při ovládání nástroje a umožní vám dosáhnout nejlepších výsledků. 

OCHRANA PRO RUCE 

Při náročnější práci může špatné vybavení vést k bolestem svalů, kostí či kloubů. Naše nástroje riziko vzniku těchto problémů snižují, a to bez kompromisů ohledně výkonu nebo životnosti nástroje.Vyvinuta podle vědeckého procesu ERGO™